1. Žaidimo organizatorius – UAB „Promo Vero“.
2. Gudručio žiemos žaidimas vyksta nuo 2019 m. lapkričio 26 d. – gruodžio 20 d. (imtinai).
3. Norintys laimėti prizus žaidimo laikotarpiu turi įsigyti Gudručio laikroduką gudrutis.lt ar bet kurioje kitoje Gudručio partnerių parduotuvėje ir užregistruoti laikroduko IMEI ar ID numerį
4. Žaidime dalyvauti gali dalyvauti tik fiziniai asmenys.
5. Laimėtojai bus skelbiami kartą per savaitę. Apie prizų laimėjimą organizatorius ar jo atstovai informuos Gudručio Facebook paskyroje, asmeniškai susisieks su laimėtoju telefonu, kuriuo registravosi žaidimo dalyvis ir / arba elektroniniu paštu, nurodytu registracijos anketoje.
6. Žaidime užregistruoto laikrodžio pirkimo čekį būtina saugoti iki žaidimo pabaigos ir privaloma pateikti atsiimant prizus.
7. Žaidime negali dalyvauti žaidimo organizatoriaus darbuotojai bei jų šeimos nariai.
8. Žaidimo prizai nekeičiami į grynuosius pinigus.
9. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę atsisakyti įteikti prizą, jei žaidimo dalyvis pažeidė žaidimo taisykles, nurodė neteisingą ar netikslų elektroninio pašto adresą ar per 14 kalendorinių dienų nuo laimėtojo išrinkimo su dalyviu nepavyko susisiekti dėl priežasčių, kurios nepriklauso nuo žaidimo organizatoriaus.
10. Prizų spalva ir savybės gali nežymiai skirtis nuo pateiktų nuotraukose.
11. Žaidimo organizatorius įsipareigoja užtikrinti jam perduotų asmens duomenų saugumą ir neperduoti jų tretiesiems asmenims.